Wydarzenia

24 Listopada

Drzewa na straży bioróżnorodności i jakości życia

Sławin 29, Agroturystyka pod Bocianem

Zapraszamy serdecznie na spotkanie pn. „Drzewa na straży bioróżnorodności i jakości życia”, które odbędzie się 24 listopada 2017 r. w miejscowości Sławin 29 (63-405) Sieroszewice – Agroturystyka pod Bocianem (20 km od Ostrowa Wielkopolskiego).

Jest to pierwsze szkolenie z cyklu Akademia Przyjaciół Drzew.

To zaawansowany cykl szkoleniowy dla osób pragnących skutecznie działać dla drzew. Wzbogacający wiedzę i umiejętności dotyczące drzew, ich roli sposobów ochrony, pielęgnacji a także tworzenia nowych nasadzeń. Łączący elementy sesji warsztatowych, prelekcji i zajęć terenowych.  Dotyczący roli drzew, zagrożeń, podstaw diagnostyki, aspektów prawych ich ochrony, prowadzenia kampanii społecznych i edukacji na rzecz drzew. Szkolenia organizowane są w atrakcyjnych z punktu widzenia miłośników drzew lokalizacjach. Na spotkaniach uczestnicy otrzymają materiały promocyjne z logo przyjaciół drzew oraz Poradnik Przyjaciół Drzew.

W załączeniu program spotkania i krótka notka o prowadzących spotkanie.

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby innych działań statutowych (nie marketingowych) Fundacji EkoRozwoju (jak informowanie o wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach itp.) z zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997 r. (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 późn. zm.)