Wydarzenia

17 kwietnia 2018

Akademia Przyjaciół Drzew: Jak żyją drzewa? Jak je rozpoznawać, ocenić stan i bezpieczeństwo?

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Ląd 39, 62-406 Lądek

Zapraszamy serdecznie na kolejne szkolenie pn. „Jak żyją drzewa” z cyklu AKADEMIA PRZYJACIÓŁ DRZEW dotyczące funkcjonowania drzew, rozpoznawania gatunków, w tym także w stanie bezlistnym oraz wstępu do diagnostyki. W załączeniu program spotkania. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres przyjaciele@aleje.org.pl

Akademia Przyjaciół Drzew to cykl szkoleniowy dla osób pragnących skutecznie działać dla drzew. Wzbogacający wiedzę i umiejętności dotyczące drzew, ich roli sposobów ochrony, pielęgnacji a także tworzenia nowych nasadzeń. Łączący elementy sesji warsztatowych, prelekcji i zajęć terenowych.  Dotyczący roli drzew, zagrożeń, podstaw diagnostyki, aspektów prawych ich ochrony, prowadzenia kampanii społecznych i edukacji na rzecz drzew. Szkolenia organizowane są w atrakcyjnych z punktu widzenia miłośników drzew lokalizacjach. Na spotkaniach uczestnicy otrzymają materiały promocyjne z logo przyjaciół drzew oraz Poradnik Przyjaciół Drzew.

 

Zarejestruj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby innych działań statutowych (nie marketingowych) Fundacji EkoRozwoju (jak informowanie o wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach itp.) z zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997 r. (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 późn. zm.)